O nás - Vaněk Welding

Historie společnosti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I. etapa: Počátek odborného poradenství a specifických služeb v oblasti svařování sahá do roku 2008, kdy zakladatel firmy, pan Karel Vaněk, začal pracovat ve společnosti Škoda Welding v Plzni jako inspektor svařování, auditor systémů jakosti a zkušební komisař. Současně s prací ve Škodě Welding Plzeň, začal podnikat jako OSVČ pod názvem KV Welding.

II. etapa: V červnu 2012 byla založena právnická osoba VANĚK WELDING s.r.o. a v tomto roce se společnost stala spolupracujícím členem CWS ANB .V roce 2012 do firmy nastoupila administrativní pracovnice paní Olga Vaňková a inspektor NDT pan Michal Vaněk.

III. etapa: V roce 2014 pan Michal Vaněk úspěšně absolvoval kurz a získal DIPLOM mezinárodní svářečský technolog. Stal se tak dalším plnohodnotným pracovníkem společnosti.

IV. etapa: V roce 2019 byla firma Vaněk Welding s.r.o. vyhlášena Ekonomicky nejúspěšnější firma roku 2019-PK.jpg a do firmy nastoupila nový pracovník paní Michaela Vaňková na pozici účetní a NDT inspektor.

V. etapa: Na konci roku 2019 firmu opustil pan Karel Vaněk a vedení převzal pan Michal Vaněk.

 

Současnost

Jsme malá firma se třemi zaměstnanci a třemi externími spolupracovníky. Co do rozsahu činnosti v oboru svařován, ovšem patříme k těm významnějším. Našimi zákazníky jsou výrobci svařovaných dílců a konstrukcí z celé české republiky, od Chebu až po Třinec. Naše služby využívají i zahraniční firmy z Rakouska, Německa a Ruska...Certifikáty a protokoly z různých kontrol a zkoušek vydané naší firmou je možné vystopovat, kromě většiny zemí EU i v Austrálii, Japonsku, Číně, Indii, Chile, Africe, na Filipínách...

Naše vize

VANĚK WELDING s.r.o. je firmou, poskytující téměř komplexní rozsah služby v oblasti svařování. Disponuje dostatečným množstvím prostředků, kvalitním schváleným vybavením a zařízením a v neposlední řadě kvalifikovaným a ochotným personálem.

Dva členové našeho týmu (včetně  externích pracovníků) jsou držitelem Diplomu Evropský svářečský inženýr/technolog a vlastní více než šest Certifikátů pro provádění kontrol různými NDT metody.

Kontakt

Vaněk Welding s.r.o. Svrčovec 85
339 01 Klatovy
Czech republic
Jednatel
732 515 185
Asistentka jednatele
704 143 103

Účetnictví a mzdy
704 143 103
michalv82@seznam.cz